בירה
התשובה הנכונה - עבורך
 
כל מוצר פרסום עשוי להיות מושלם, אבל לפעמים רק למטרה מסויימת; לא נוכל למשל להעניק לעובדי החברה המצטיינים גימיק ממותג לחג בהשקעת שקלים בודדים; הרי הציפייה מצדם תהיה למתנה משמעותית ומתגמלת יותר. הרושם שיווצר יהיה מזלזל, והתגובות למאמצינו יהיו שליליות. לעומת זאת, אותו מוצר בדיוק יתקבל באהדה רבה במהלך כנס או תערוכה למשל, כאשר יחולק כתשורה קטנה לבאי ביתן תצוגה. החוכמה היא תמיד לדעת איזה מוצר להעניק באילו נסיבות, והניסיון המצטבר שלנו בתחום יוכל לסייע לכם משמעותית בכך.
בין אם מתנות אישיות מושקעות או מוצרי קד"מ בסיסיים בעלות מינימלית, עבור עסק קטן או ארגון ארצי, לנשים או לגברים, למבוגרים או צעירים, להורים או ילדים, ספקים או לקוחות - אנחנו נדע לסייע לכם למצוא בדיוק את השי הנכון לכל מי שתבקשו לפרגן לו.
ישנם בידינו כל האמצעים המקצועיים למתג כמעט כל מוצר שתבקשו; הטבעה על כוסות וקרמיקה, דפוס טמפון, משי, סובלימציה, חריטה, הדבקה או הדפסה ישירה.
 
גם אם רק ידועה לכם מסגרת התקציב למטרה, אך לא כיצד לנצלה כהלכה, נשמח לייעץ לכם כיצד לנתב כהלכה את ההשקעה ולמצות ממנה את המיטב. אין סכום שיהיה נמוך או גבוה מדי. אם כבר החלטתם על המתנה המבוקשת, העיצוב והכמויות, תוכלו לבצע אותה אצלנו בכמה לחיצות כפתור.
בואו להתרשם ממגוון מוצרי הפרסום שנוכל להציע לכם לקידום כל עסק, צרו איתנו קשר אונליין או טלפונית, ונשמח לתכנן איתכם את מוצרי הקד"ם המשתלמים והנכונים ביותר לכל מטרה.
 
טלפון:  077-5091009

דוא"ל:  dk0528456579@gmail.com

כתובת:  רחוב האורנים 10 קניונית פרדס סנטר פרדס חנה
FacebookGoogle+Twitter

אנחנו לשרותכם