צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בימים א' - ה' בשעות 09:00 - 17:00 ובשישי מהשעה 09:00 - 13:00
בטלפון 077-5091009 במייל dk0528456579@gmail.com או בטופס יצירת קשר:
לחנות תצוגה ואיסוף - רחוב האורנים 10 קניונית פרדס סנטר, פרדס חנה 
מוצרי קד"ם - משתלם לך יותר
 
מתנות שיווקיות הן השקעה כדאית ביותר לכל עסק; למעשה הן דומות יותר דווקא לפרסום בגוגל מאשר לפרסום מסורתי בתקשורת, מכיוון שמטרתן היא להישאר בזמינות קבועה, ולא לשמש באופן חד פעמי - למשל כמו עלונים או פרסום משודר. השקעה כזו מעניקה אמנם חשיפה רבה, אבל זמנית, שתועלתה תחומה וקצרה.
גם מודעה בעלת חשיפה מושלמת תאבד את ערכה עם השלכת אותו גיליון לסל העיתונים. לעומתה, מוצר קטן וממותג אשר הופך לחלק מהתפאורה הקבועה של עמדת עבודה, נותר נגיש ומייצר תועלת שיווקית שלא מפסיקה לתגמל.
 
1001 מתנות מבקשת לתת מענה מדוייק לכל בית עסק, לסייע במיתוג עצמי נכון דרך שיווק ישיר של מתנות לעסק. הניסיון שרכשנו בתחום מאפשר לנו להתאים לכל מטרה תשובה הולמת, שתתאים לקהל הנכון ובתקציב המיועד לכך. בהזדמנות זו כדאי לציין כי מדובר במאמץ יקר הרבה פחות מהמצופה; מוצרי קד"ם הם הוצאה מוכרת, ודי בהיכרותך עם לקוחותיך לדעת מה יוכלו להיות מתנות אותן ישמחו לקבל.
 
איך לבחור?
 
אחת השאלות החשובות ביותר היא מי קהל היעד שלך; לדוגמה, אם התקשורת המקצועית היא מול כל העובדים בעסק, יהיה כדאי לספק לכל אחד מהם מתנה, גם על חשבון השקעה נמוכה בכל פריט. לעומת זאת, אם הקשר המקצועי או המסחרי מתבצע רק מול אנשי מפתח מסויימים, יהיה מומלץ לרכז את המאמצים רק בהם, לפנק אותם במוצר יקר ומושקע יותר, ואולי להוציא יותר, אך במספר יחידות מצומצם יחסית.
 
לכל מוצר יש אופי ותכונות משלו, ואלו משפיעים על תועלתו למטרתך. חולצה מודפסת למשל, תהיה מתנה נהדרת ליום כיף לעובדים, ותשמח משתתפיו שימהרו ללבוש אותה עם קבלתה, אולם מובן שזהו מוצר מתכלה. הרי אותה חולצה לא תשמש אותנו בהמשך כפריט אופנתי מבוקש. לעומתה, מחזיק מפתחות איכותי ישאר בכיס הלקוח כמעט לנצח, יזכיר תמיד מה היה מקורו, וכל עוד יעשה בו שימוש, ינגיש את פרטי הקשר מיידית. ככל שיהיו תועלת ותדירות השימוש במתנה גבוהות יותר, כך תתמשך ותגדל החשיפה למיתוג המבוקש.
עם כל זאת, בהחלט כדאי לקשר בין זהות העסק שלך לסוג המתנה שתוענק ללקוחותיו, וזו אמורה לגלם את אופיו. למשל למיזם היי-טק יתאים גאדג'ט דיגיטלי כמו דיסק-און-קי, בעוד שמשרד נסיעות יבחר לתת תיק נסיעה או כיסוי ממותג לדרכון כדי לשקף את תחום הפעילות שלו.
בדרך כלל מתחלקות המתנות השיווקיות לכמה מטרות נפוצות: מתנה לספקים ולקוחות, מיתוג עצמי, שי לעובדים בחגים ואירועים או לחלוקה בכנסים ותערוכות. לכל אחת מאלו תכלית שונה, כמות אחרת, וכמובן גם השקעה כספית תואמת.
 
טלפון:  077-5091009

דוא"ל:  dk0528456579@gmail.com

כתובת:  רחוב האורנים 10 קניונית פרדס סנטר פרדס חנה
FacebookGoogle+Twitter

אנחנו לשרותכם